0

Uyelik Kuralları

Onlineavm.com.tr'un Hüküm ve Koşulları

Bu Şartlar ve Koşullar Onlineavm.com.tr ile aranızdaki ilişkiyi düzenler ve kullanımınızı ve Çevrimiçi Mağazaya erişiminizi kapsar. “Kabul Et düğmesine tıklayarak veya Çevrimiçi Mağaza'ya erişerek veya başka bir şekilde kullanarak, bu Hüküm ve Koşulları ve CDKey olarak sizin için geçerli olan diğer yasal sözleşmeleri okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul edersiniz. com'un Hesap sahibi, zaman zaman değiştirildi. Bu Şartlar ve Koşullar'ı kabul etmiyorsanız, Çevrimiçi Mağaza'yı kullanmayı veya erişmeyi derhal durdurmalısınız. Çevrimiçi Mağazayı ticari bir işletme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla üçüncü bir taraf adına kullanıyorsanız, yetkili olduğunuzu ve bu üçüncü tarafı bu Şartlar ve Koşullara bağlama yetkisine sahip olduğunuzu garanti edersiniz.

Omnyex E Commerce DMCC, tamamen Hollanda yasalarına göre kurulmuş olan Sensible Digital BV'ye sahiptir ve işyerini, seçilen ödeme yöntemine bağlı olarak Omnyex E Commerce DMCC adına işleyen Stationsplein 45, Rotterdam, 3013 AK, Hollanda adresinde bulunmaktadır. . ABD merkezli Kullanıcılar için ödemeler, asıl iş yeri Suite 02-189, Two Summerlin, 10845 Griffith Peak Drive, Las Vegas, NV'de bulunan Nevada Eyaleti yasalarına göre kurulmuş bir Nevada LLC olan Sensible Digital LLC tarafından işlenebilir. 89135, ABD.

1. Tanımlar

 Aşağıdaki şartlar, bu Şartlar ve Koşullar boyunca kullanılır ve belirli anlamları vardır.
  1. a. “ Hesap ”, Kullanıcıların Hizmetleri kullanmak için Çevrimiçi Mağaza aracılığıyla oluşturabilecekleri hesap anlamına gelir.
  2. b. " Eklenti Anahtarları ", ek veya geliştirilmiş işlevsellik, özel silahlar veya karakterler, sanal para birimi veya belirli bir Programda erişilmesi veya kullanılması amaçlanan içerik veya hizmetlere abonelik erişimi olan herhangi bir dijital Program anlamına gelir.
  3. c. “ Sözleşme ” ve “ Şartlar ve Koşullar ” topluca bu belgede bulunan veya zaman zaman değiştirilen tüm şartlar, koşullar ve bildirimler ile Çevrimiçi Mağaza'da bulunan diğer Onlineavm.com.tr kuralları, politikaları ( ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Onlineavm.com.tr'un Gizlilik Politikası, zaman zaman Çevrimiçi Mağaza'da yayınlanabilecek yönergeler ve prosedürler).
  4. d. “ Alıcı ”, Satıcı tarafından Çevrimiçi Mağaza üzerinden satılan bir Programla bağlantı kuran, ilgilenen ve / veya satın almayı amaçlayan bir kişi anlamına gelir.
  5. e.  “CD Anahtarı”  , belirli bir Programı kaydetmek ve etkinleştirmek için kullanılan ve bir Program Fiyatının başarılı bir şekilde ödenmesi üzerine size Onay Sırasında sağlanacak olan bir seri numarası veya kod anlamına gelir.
  6. f. “ Onlineavm.com.tr'un İçeriği ” herhangi bir içerik anlamına gelir (bunlarla sınırlı olmamak üzere: Onlineavm.com.tr'un adı, ticari markası ve logosu; Onlineavm.com.tr ve çalışanları hakkında tüm bilgiler; herhangi bir metin, yazışma, fotoğraf, grafik, uygulama; video kayıtları, ses kayıtları, sesler, tasarımlar, özellikler ve diğer materyaller) Onlineavm.com.tr tarafından oluşturulan ve / veya ait.
  7. g. “ Onlineavm.com.tr ”, “ Omnyex E-Ticaret DMCC ”, “ biz ” ve “ biz ” topluca DMCC Serbest Bölgesi yasalarına göre kurulmuş ve ana iş yeri Unit 2603 olan özel bir şirket olan Omnyex E-Ticaret DMCC'yi kastediyor , JBC4, JLT, Dubai, BAE, lisans numarası JLT-69058 - yanı sıra iştiraklerimiz, yöneticilerimiz, iştiraklerimiz, memurlarımız ve çalışanlarımız. Onlineavm.com.tr tamamen Omnyex E Commerce DMCC'ye ait bir markadır.
  8. h. “ Onay Emri ”, Onlineavm.com.tr tarafından Programlar ile ilgili olarak Alıcılara gönderilen yazılı veya elektronik olarak iletilen tüm onay emirleri anlamına gelir. Sınırlama olmaksızın aşağıdakileri içeren bir Onay Emri içerebilir: CD Anahtarı; Program Fiyatı, ödeme koşulları; Programın ayrıntıları; Programın yayıncısı ve geliştiricisinin ayrıntıları; ve herhangi bir özel durum.
  9. ben. “ İçerik ” aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sın
Loading...