0

League Of Legends Türkiye 6450 Riot Point Rp Lol Rp

22,47 USD 18,98 EUR 20,29 CHF 17,15 GBP
Fast Shipping
Secure shopping

TESLİMAT: Epin Ürünleriniz E-fatura Ve Sms İle Cep Telefonunuza Gönderilmektedir. Lütfen Telefon Numaranızı Doğru Yazınız.

 

League of Legends (LoL) nedir?

LoL, Riot Games tarafından 2009 yılında Windows ve MacOS işletim sistemleri için ücretsiz olarak çıkarılan bir MOBA oyunudur. 

LoL nasıl oynanır? Oyunda amaç nedir?

LoL oyununda oyuncular, kendine has karakteristik özellikleri ve yetenekleri olan bir şampiyonu kontrol ederek karşı takım şampiyonlarından oluşan rakibe karşı veya bilgisayar kontrollü şampiyonlara karşı savaş verirler. Oyundaki amaç genel olarak karşı takımın savunma binalarıyla desteklenen kalbi denilebilecek ana binasını (Nexus) yok etmektir. Bunun dışında başka oyun seçenekleri de mevcuttur. League of Legends oyununda her maç ayrıdır. Maça başlarken şampiyonlar güçsüzdür. Şampiyonlar civardan eşyalar topladıkça ve deneyim puanları kazandıkça güçlenir.

Şu anda her ay 100 milyondan fazla oyuncunun LoL oynadığı bilinmektedir. YouTube ve Twitch gibi platformlarda en çok izlenen oyundur. League of Legends, e-Spor arenasında en çok izlenen oyundur. 2016 Dünya Şampiyonası’nda 43 milyon seyirci ve 6 milyon Dolar’dan daha fazla dağıtılan ödül kaydedilmiştir.

LoL Riot Points (RP) nedir, ne işe yarar?

LoL’de oyun içi market alışverişlerinde RP kullanılır. LoL RP ile oyun içi kazanç arttırılabilir, ek özelleştirme seçenekleri açılabilir ya da deneyim (experience) çeşitliliği yaratılabilir. RP ile oyun içinde Şampiyonlar ya da Şampiyon Skin’leri satın alınabilir, Influence Points ve Summoner Experience Points kazanmak için harcadığınız emek ve zaman modifiye edilerek daha hızlı bir şekilde bunları kazanmanız sağlanabilir.

LoL RP nerden alınır?

Perdigital.com, LoL oyununun yaratıcısı olan Riot firması ile doğrudan sözleşmeli olarak LoL RP satışı yapmaktadır. Bu nedenle Perdigital.com'dan alınan RP'lerde problem yaşanma ihtimali yoktur. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz LoL RP'leri Perdigital.com'dan güvenle satın alabilirsiniz.

LoL RP fiyatları

6 farklı denomda LoL RP bulunmaktadır. 400 RP, 840 RP, 1.780 RP, 3.620 RP, 6.450 RP, 12.800 RP şeklinde denomlarda bulup satın alabileceğiniz LoL RP'lerin fiyatları, Riot firmasının Türkiye'de uygulanmasını istediği fiyatlardır. Perdigital.com, Riot firması ile doğrudan sözleşmeli olarak çalıştığından firmanın Türkiye satış fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapmaz.

LoL RP nerelerde geçerlidir?

Satın alacağınız LoL RP yalnızca Türkiye sunucularında geçerlidir.

League of Legends Riot Points, League of Legends RP, LoL Riot Points, LoL RP, Riot Points, League of Legends 400 RP, LoL 400 RP, 400 Riot Points, League of Legends 840 RP, LoL 840 RP, 840 Riot Points, League of Legends 1.780 RP, LoL 1.780 RP, 1.780 Riot Points, League of Legends 3.620 RP, LoL 3.620 RP, 3.620 Riot Points, League of Legends 6.450 RP, LoL 6.450 RP, 6.450 Riot Points, League of Legends 12.800 RP, LoL 12.800 RP, 12.800 Riot Points satın almak için doğru adres; Perdigital.com.

League of Legends nedir?

Merhaba sihirdar, League of Legends'a hoş geldin. Adalet Meydanlarına çıkmak için gereken tüm temel bilgileri buradan alabilirsin.

LEAGUE OF LEGENDS NEDIR?

Yeni Oyuncu Rehberi

Yeni oyuncu rehberi, League of Legends'ın oyun kontrollerini ve temel oynanış biçimini anlatacak. Ayrıca oyun içi eğitimlerde ve Adalet Meydanlarındaki ilk çatışmalarında da seni yönlendirecek. Botlara karşı mücadele etmekten gerçek rakiple ilk karşlaşmana kadar, diğer sihirdarlarla baş edebilmen için gereken tüm becerileri edineceksin.

Yeni oyuncu rehberi burada.Sihirdar Kanunu

Burada sihirdarının, Adalet Meydanlarındaki şampiyonunu özelleştirmeye yarayan sihirdar büyüsü, rün, kabiliyet gibi çeşitli yönleri hakkında daha çok bilgi alabilirsin. Bu güçlü araçlar şampiyonunu tam istediğin hale getirmene ve yeni taktikler geliştirmene yarayacaktır.

Sihirdarın hakkında daha fazla bilgi burada


Topluluk İlişkileri

PVP.net üstünden takım arkadaşı bulabilir, diğer sihirdarlarla iletişim kurabilir, gerçek hayatta tanıdığın arkadaşlarını oyun oynamaya davet edebilirsin.

Burada öğreneceğin şeyler:

  • Arkadaş eklemek
  • Arkadaşlarla oynamak
  • Arkadaş önermek
  • Sihirdar Kanunu
  • Olumsuz davranışları rapor etmek

 

Toplulukla iletişim kurmanın püf noktaları buara.Sohbet Komutları

Burada, Adalet Meydanlarında oynarken ve oyun dışındayken sihirdar arkadaşlarınla iletişimine yardımcı olacak sohbet komutlarını öğreneceksin.

Sohbet komutları hakkında daha fazla bilgi burada
 

League of Legends'ı hemen indir, on milyonlarca oyuncuya katıl.

Göğüs Göğüse Çarpış

Hem küçük çatışmalarda, hem de 5'e 5 heyecanlı çarpışmalarda rakiplerini yenmek için stratejik düşün, takımını koordine et ve reflekslerini şimşek hızında kullan


Strateji Kur ve Geliş

Sık sık güncellenen içeriği, çeşitli haritaları ve oyun modları ve sürekli eklenen şampiyonlarıyla, League of Legends'da başarının yolu, senin hünerlerinden geçiyor


Strateji Kur ve Geliş

League of Legends, ister botlara karşı keyifle mücadele ederken, istersen de lig sisteminin basamaklarını tırmanırken seni benzer yetenek düzeyinde rakipler ve müttefiklerle eşleştirecek teknolojiye sahip.


Onurunla dövüş

Onurlu bir şekilde mücadele et, sportmenliğinle diğer oyunculardan takdir al


eSpor Demişken

Dünyanın en aktif profesyonel rekabet ortamına sahip olan League of Legends için, yıl boyunca pek çok turnuva düzenlenir. Bunlardan en ünlüsü de, profesyonel oyuncuların milyon dolarları bulan ödüller için yarıştığı prestijli Şampiyona Serisi'dir.


Dünyanın En Büyük Çevrimiçi Oyun Topluluğu

Dünyanın en büyük çevrim içi oyun topluluğuna katıl! Arkadaş edin, takım kur, dünya çapında on milyonlarca rakibe karşı mücadele et, zaferlerini ve niteliklerini forumlarda, YouTube'da ve internetin her sosyal köşesinde paylai

 

TESLİMAT
 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz ertesi gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Credit Card
TaksitAylıkToplam
1184.30 TL184.30 TL
Benzer Ürünler
Loading...