0

App Store iTunes Hediye Kartı 50 TL

3,57 USD 3,16 EUR 4,39 CHF 2,70 GBP 280,77 RUB
Support
Fast Shipping
Secure shopping
Apple iTunes Hediye Kartı 50 TL (TR)
Müziği düşündüğünüzde, bu düşüncelerin iTunes'a doğru eğilme olasılığı oldukça yüksektir. Apple iTunes Hediye Kartı 10 EUR ES satın alın ve bu Apple hizmetini kendiniz deneyin. Seçimde sunulan müzik bol, hoş mevcut filmler ve hatta kitaplar tarafından sürpriz olabilir!

Müzik
Adı ile uygun olarak, iTunes kartı eğlendirmek ya da en azından sıkıcı sessizlik kovalamak melodiler ve şarkılar bol erişim verecektir. En sevdiğiniz sanatçılara ve tüm albümlerine göz atabilirsiniz, ya da belki radyoda duyduğunuz ve sahip olmak istediğiniz tekil bir şarkı vardır. iTunes müzik için alışveriş için en önemli yerlerden biridir, bu yüzden Apple iTunes Hediye Kartı satın 50 TL (TR) ve sonsuz müzik içine dalmak.

Kitaplar
Ya da belki bir okuyucu - iyi, iTunes bu da arkadaşınız olabilir. Bir milli kütüphane olmasa da, göz atabileceğiniz büyük çesitli ve büyük bir hizmet lisi. Popüler dedektif hikayeleri, ilginç romanlar ve hatta hayali fantezi hikayeleri, tüm tek bir yerde bulunabilir ve tek bir kart ile ödenen, banka hesabınızı dahil olmadan! Ayrıca, aynı zamanda okumayı seven bir arkadaş için iyi bir hediye; Kim bilir, bir kitap kulübü bile kurabilirsiniz.

Eğlence
Apple iTunes Hediye Kartı 50 TL (TR) satın alın ve paranızı iTunes mağazasında bulunan diğer iki eğlence biçimine harcayabilirsiniz. Bunlardan biri pc veya Mac üzerinde boş zaman satın almak ve izlemek filmler olmak. Eğer sinemada bazı film cevapsız Yani, neden iTunes ile izlemek değil mi? Aynı tv şovları için de geçerli, bu ilginizi çeken şeyleri yakalamak için izin verir gibi.

Diğer eğlenceli özellik apps olduğunu. Oyun ya da sadece eğlence işgal edebilir eğlenceli aptal programlar alabilirsiniz. iTunes ile, mutlaka bir sonraki dijital satın alma bulacaksınız. Ve teklif çeşitliliği ile, yapmanız gereken tek şey seçmektir.
TESLİMAT
 
Görmüş olduğunuz ürünün teslimat süresi yaklaşık 3 iş günüdür. Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz ertesi gün kargoya verilir.Köy adreslerinde teslimat süresi 7-10 güne kadar uzayabilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Loading...